Moduł 1a

Przed Tobą 12 dniowy program oczyszczania dla kobiet.
Przed oczyszczaniem potrzebujesz zapoznać się z 5 pierwszymi modułami kursu. Zawierają one wszystko co dobrze jest wiedzieć zanim zaczniesz program. Chociażby po to aby zyskać świadomość jego elementów oraz zaplanować sobie cały układ, harmonogram i to co potrzebujesz zrobić przed startem – by później mieć komfort.

POLECAM Ci również zajrzeć do BONUSU (po wszystkich modułach). Są to nagrania 4 spotkań live. Zostały one dokładnie opisane dla Twojej wygody i w dbaniu o Twój czas. To znaczy – opisy zawierają pytanie i minutę, oraz sekundę w nagraniu, w której pojawia się odpowiedź. Bez trudu więc i bez straty czasu znajdziesz odpowiedź na pytanie, które może Ciebie zainteresuje.

Z modułem 6 wystarczy kiedy zapoznasz się w trakcie 3 dniowego przygotowania do tygodniowego oczyszczania.
A 2 ostatnie moduły dotyczą zakończenia.

UWAGA! Dostęp do materiałów jest na 6 miesięcy. Ale materiały te (nagrania audio i pdf) możesz sobie pobrać i tym samym mieć je już na zawsze. Warto o to zadbać bo tego programu nie znajdziesz nigdzie indziej.

Wszystkie moduły masz udostępnione jednocześnie, ponieważ nie wiem, kiedy planujesz zrobić oczyszczanie.

DLA PRZYPOMNIENIA TEN PROGRAM OCZYSZCZANIA:
1. Jest przyjazny dla organizmu kobiet i hormonów
2. Nie wychładza
3. Nie powoduje osłabienia
4. Nie powoduje niedoborów
5. Wzmacnia energię i prawdopodobnie odczujesz poprawę samopoczucia już po kilku dniach
6. Jest bardzo przyjazny i odciążający dla układu trawiennego
7. Jest oparty o bardzo proste odżywianie
8. Nie ma przeciwwskazań – za wyjątkiem sytuacji, kiedy w przypadku różnych chorób mamy specjalne zalecenia dietetyczne lekarza lub dietetyka klinicznego.
9. Zawiera inne elementy poza dietą i warto podejść otwarcie i zastosować wszystkie pozostałe wskazówki – nie tylko te dietetyczne.

TO KURS PRAKTYCZNY
Najważniejsze jest Twoje doświadczenie przejścia programu i jest to najlepsza nauka aby korzystać z programu w przyszłości. Teoria podana jest w zakresie niezbędnym, abyś wiedziała po co ujęte są pewne elementy i dlaczego właśnie takie a nie inne.
Wszystkie elementy są przemyślane, każdy czemuś służy i najlepsze efekty osiągniesz kiedy zastosujesz wszystko co Tobie proponuję.
W plikach do pobrania znajdziesz jeden o nazwie „Jak podejść do oczyszczania”, a w nim kilka wskazówek.

WARTO o pamiętać o tym oczyszczaniu i powtarzać go w miarę potrzeb Twojego organizmu. Program można również wydłużyć. Słuchaj siebie.

Wysłuchaj nagrania 2 – 16 min.
Nasze po co.

 

Pobierz materiały i wykonaj ćwiczenia