Moduł 1

Za kilka dni rozpoczniemy 12 dniowy program oczyszczania dla kobiet.
Wykorzystaj czas tych kilku dni aby zapoznać się z 5 pierwszymi modułami kursu. Zawierają one wszystko co dobrze jest wiedzieć zanim zaczniesz program. Chociażby po to aby zyskać świadomość jego elementów oraz zaplanować sobie cały układ, harmonogram i to co potrzebujesz zrobić przed startem – by później mieć komfort.
Z modułem 6 wystarczy kiedy zapoznasz się w trakcie 3 dniowego przygotowania do tygodniowego oczyszczania.
2 ostanie moduły (czyli 7 i 8) pojawią się w Twoim panelu w trakcie trwania kursu 5 dni przed zakończeniem programu. Ponieważ dotyczą one wytycznych zakończenia oraz wskazówek co warto robić po detoksie – nie ma potrzeby abyś zapoznawała się z nimi wcześniej.
Przez cały czas 12 dni będę dostępna w naszej zamkniętej grupie oczyszczania na Facebooku. Jeśli więc będziesz chciała o coś zapytać – pisz w grupie. Dziel się również swoimi spostrzeżeniami i doświadczeniem. To zawsze wzmacnia, ale to od Ciebie zależy jak ten czas z nami wykorzystasz. Na Facebooku będziemy w swoim gronie – kobiet, z których każda zdecydowała się przejść ten program.
Powodzenia! Mam nadzieję, że program i jego efekty spodobają Ci się na tyle, że zechcesz go powtarzać. Do zobaczenia w naszej grupie na Facebooku.

Obejrzyj video-11 min.

GRUPA NA FACEBOOKU:
https://www.facebook.com/groups/oczyszczaniedlakobiet/

Wysłuchaj nagrania 1 – 13 min.
Jak podejść do kursu by zoptymalizować efekty oczyszczania?
Wysłuchaj nagrania 2 – 16 min.
Nasze po co.
Pobierz materiały i wykonaj ćwiczenia