Moduł 1a

KILKA WAŻNYCH INFORMACJI:

1. Wykonuj ćwiczenia w kolejności modułów i nie odkładaj ich wykonania na kolejny dzień.
2. Materiały możesz pobrać  (pliki pdf i nagrania w formacie mp3) i korzystać z nich potem bez dostępu do internetu.
3. Może niektóre treści będą na początku budziły Twój opór, może z czymś nie będziesz się zgadzać. Zaakceptuj to, ponieważ tak działają na nas informacje, które nie są zgodne z naszymi przekonaniami.
4. Bądź otwarta/-y i uczciwa/-y wobec siebie. Nie ma co koloryzować, czy usprawiedliwiać się przed sobą itp. Jesteś w porządku i wszystko co Ciebie dotyczy jest ok.  Ten kurs jest po to aby Ci pomóc. Ale ponieważ buduje też świadomość, nie ze wszystkim musi Ci być komfortowo na początku. Zaufaj procesowi. Bo zmiana to proces.
5. W nagraniach zwracam się w rodzaju żeńskim ponieważ nie chciałam wydłużać nagrań mówiąc podwójnie. Panów przepraszam. Wybór taki wynika z tego, że z moich kursów korzysta znacznie więcej kobiet.

2 SESJE przez skype – w ciągu 4 tygodni od zakupu kursu. Najlepiej zrobić 2 sesje zaraz po zrealizowaniu kursu. Lub ewentualnie jedną z nich w trakcie kursu, ale nie wcześniej niż po 5 lub 6 module. Czasu jest niewiele więc nie odkładaj realizacji lekcji i napisz do mnie proszę na info@zmiananawykow.pl  czy wolisz godziny popołudniowe czy przedpołudniowe – a zwrotnie wyślę Ci kilka propozycji terminów do wyboru.

W dzisiejszym module dowiesz się: czym są przekonania i skąd się wzięły, w jaki sposób wpływają na nasze życie, czy przekonania są prawdziwe, czym się różnią przekonania zdrowe od ograniczających i jakie jest błędne koło zachowań, emocji i przekonań.

Obejrzyj video-2 min. 30 s.

Wysłuchaj nagrania – 41 min.
Przekonania – czym są, skąd się biorą, co warto o nich wiedzieć?
Pobierz materiały i wykonaj ćwiczenia